19 kwi 2012

Buty Joola Turn

Dzisiaj kilka słów o moich butach, w których gram w tenisa stołowego. Moje kryterium wyboru butów to cena i wygoda. Najpierw cena - około 150zł. W przedziale między 100-200zł jest dosyć duży wybór butów dedykowanych do gry w tenisa stołowego.  Zawsze przy zakupie przymierzam dużo różnych modeli i dokonuję wyboru.


Ostatecznie dopiero na sali okazuje się jak się sprawdzają w trakcie gry. Każdy wybiera buty zgodnie ze swoimi preferencjami. Jedni wolą grubszą podeszwę, inni cienką. Ktoś woli wysokie trzymanie w kostce, innemu to przeszkadza. Oczywiście liczy się też cena. 

Grałem już w różnych butach, różne firmy, różne modele. Teraz gram w butach Joola Turn. W tych butach gra mi się najlepiej z wszystkich dotychczasowych, które użytkowałem. Wykonane są z oddychającej tkaniny siatkowej i syntetycznej skóry. Są wygodne i bardzo dobrze trzymają stopę. Nie ślizgają się. Mają odpowiednią dla mnie miękkość podeszwy, dobrze amortyzują. Jestem bardzo zadowolony z tych butów, mam nadzieję, że posłużą mi jeszcze długo i będę w nich wygrywał wiele meczów :). Zwycięstwa nie zależą jednak tylko od butów, sprzętu, którym się gra. Ważne są regularne treningi, a na te często brakuje czasu. Czas więc zabrać sprzęt i pojechać na salę…
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz