24 maj 2012

Trening siłowy na świeżym powietrzu

Trening siłowy w wystylizowanym stroju sportowym
Wczoraj dochodziłem do siebie po ciężkim treningu siłowym na świeżym powietrzu. Przeniosłem i poukładałem 4 metry przestrzenne drzewa. Metr suchego drewna brzozy waży około 800 kg. To jeszcze suche nie było, przerzuciłem ponad 3 tony drewna.


Część musiałem dodatkowo porąbać. Dobry trening siłowy na świeżym powietrzu. Była ładna pogoda, mocno świeciło słońce, więc przyjąłem również dużą dawkę witaminy D. Ruch na powietrzu obniża poziom złego cholesterolu. Ćwiczenia fizyczne i pożyteczna praca w jednym :). 
Trenowałem prawie jak słynny rosyjski zapaśnik Aleksandr Karelin - trzykrotny mistrz olimpijski, dziewięciokrotny mistrz świata, dwunastokrotny mistrz Europy, trzynastokrotny mistrz kraju w stylu klasycznym w wadze superciężkiej. Zyskał przydomek Rosyjski Niedźwiedź, niektórzy w Rosji nazywali go Aleksandrem Wielkim. Aleksander Karelin dużo trenował w lasach Syberii. Przepis na trening to ściąć drzewo, wziąć na plecy i maszerować lub biegać. Do tego kilka przysiadów w trakcie odpoczynku. Ja pominąłem fazę pierwszą, przeszedłem od razu do marszu i rąbania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz