21 kwi 2013

Biegam i Chodzę po Łodzi


W Warszawie dzisiaj odbył się Orlen Warsaw Marathon, jednak to w Łodzi sezon biegowy jest w pełni. Tydzień temu odbył się Łódź Maraton Dbam o Zdrowie (impreza bardzo dobrze oceniana przez biegaczy). W ten weekend odbyły się następne imprezy. Wczoraj biegacze brali udział w parkrun Łódź w Parku Poniatowskim. Dzisiaj biegacze i kijkarze spotkali się na pierwszych zawodach z cyklu Biegam i Chodzę po Łodzi 2013.
Najpierw na trasę wystartowali miłośnicy nordic walking. Mieli do przebycia trasę o długości 6,6 km. Następnie odbyły się 3 biegi na różne dystanse dla dzieci. Po zakończeniu zmagań kijkarzy na starcie stanęli biegacze, którzy mieli do pokonania 10km. Bieg wygrali: Monika Kaczmarek i Maurycy Oleksiewicz - reprezentanci Szakali Bałut.
Gratulujemy organizatorom (inesSport) imprezy Biegam i Chodzę po Łodzi. Bardzo udana impreza biegowa, rodzinna atmosfera, dobry sposób spędzenia aktywnie, na sportowo wolnej niedzieli. Gorącą zachęcamy do brania udziału w kolejnych zawodach. Nawet jeśli nie biegamy, to warto przyjść na spacer, na trasę i dopingować biegaczy i kijkarzy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszych biegów w naszej galerii zdjęć:


Kolejne zawody z cyklu Biegam i Chodzę po Łodzi odbędą się w Lesie Łagiewnickim 2 czerwca.

Ciekawe co musi się wydarzyć aby Telewizja Polska zauważyła, że poza Warszawą odbywają się atrakcyjne wydarzenia sportowe? Łódź Maraton był wydarzeniem na skalę międzynarodową, a w TVP cisza... Napiszcie jak myślicie co możemy zrobić aby Łódź zaistniała w mediach, a może nie jest nam to potrzebne? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz