17 sty 2015

Targi Eco-Fit

Jeszcze jutro macie szanse iść na targi Targi Eco-Fit, które odbywają się w Ptak Fashion City w Hali Outletu. Na targach znajdziecie stoiska ze zdrową żywnością, klubów fitness, szkół tańca. Największą atrakcją dzisiaj były pokazy tańca na rurze, zumby i bardzo widowiskowe pokazy aikido.Pokaz tańca na rurze, w wykonaniu szkoły tańca Lejdis, przyciągnął uwagę przede wszystkim męskiej części odwiedzających targi.

Później odbył się pokaz aikido. Najpierw matą zawładnęły dzieciaki. Pokaz w ich wykonaniu wzbudził aplauz publiczności. Po prezentacji umiejętności dzieci oglądający rodzice ruszyli do stoiska klubu i prosili o ulotki z adresem gdzie są prowadzone zajęcia. Dla zainteresowanych podaję, że zajęcia dla dzieci prowadzone są na Radogoszczu Zachodzi na ul. 11-go listopada. Więcej informacji na stronie szkoły ANSHIN DOJO.

Następnie na matę wyszli bardziej doświadczeni uczniowie oraz trenerzy i rozpoczęły się widowiskowe rzuty, przewroty i imponujący pokaz technik samoobrony. Film z pokazu:Niemniej energetyczny występ, ale w zupełnie innym klimacie zaprezentowała szkoła tańca Zumby.
Panie w zróżnicowanym wieku pokazały jak fantastycznie można ćwiczyć bawiąc się i tańcząc przy muzyce.

Zdjęcia nie oddają niestety klimatu, ale zapraszam do obejrzenia galerii. Może zachęcą Was do aktywnego spędzania wolnych chwil.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz