O mnie


Zawsze starał się aktywnie spędzać czas. Lubię nie tylko dopingować sportowców w telewizji, ale i samemu poruszać się, poczuć zmęczenie treningiem.

Gram w Łódzkiej Lidze Tenisa Stołowego Amatorów i Weteranów. Razem z moimi kolegami od kilku już lat tworzymy drużynę i co roku „walczymy”.

Uwielbiam góry, trekking. Niestety od jakiegoś czasu mam zbyt mało wolnych chwil aby po chodzić po górach. Sprzęt: buty, plecak… leżą na szafie i się częściej kurzą niż są używane.

Rower – po zmianie pracy mam więcej czasu na jazdę na rowerze. Odkryłem, że jest to bardzo wygodny i szybki też sposób przemieszczania się, dobra alternatywa dla samochodu na niewielkich dystansach. A przy okazji o ile zdrowiej i można popracować nad kondycją.

Bieganie – zacząłem od fotografowania biegaczy. Później sam zacząłem biegać i mnie wciągnęło. Teraz i biegam i fotografuję.

Spacery – dobra forma ruchu dla wszystkich. Na spacery najchętniej wyruszam z Rodziną.

Turystyka – wypoczynek tylko aktywny. Samo leżenie plackiem dwa tygodnie na plaży mi nie wystarcza. Mogę jeden dzień spędzić na leniuchowaniu, ale następnego muszę coś zobaczyć, zwiedzić.

Dyscypliny, z którymi mam lub miałem mniej lub więcej do czynienie mógłbym jeszcze długo wymieniać: jazda na łyżwach, pływanie, curling … .

Zapraszam na moją stronę naSportowo.net.pl ludzi żyjących aktywnie, dbających o swoją kondycję, a więc również o zdrowie. Spędzajmy wolny czas na sportowo !

To strona dla ludzi prowadzących aktywny tryb życia. Dla wszystkich, którym nie wystarcza dopingowanie sportowców przed telewizorem. Żyjmy NA SPORTOWO.